کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن و ثبت حمایت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی:


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف حامی یا کاربر:


حامی یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت حمایت یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی:


هنگامی که شما از خدمات سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن استفاده می‏‌کنید، حمایت اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که +98100009 تنها شماره‌ای است که سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@tadabbor.in اطلاع دهید. همچنین +98100009، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش حمایت سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن جزئی از اموال مؤسسه تدبر در کلام وحی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مؤسسه تدبر در کلام وحی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مؤسسه تدبر در کلام وحی محفوظ می‏‌دارد.


ثبت و پردازش حمایت و ارائه‌ی اسناد شفافیت:


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه حمایت‌‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن به مشتریان خود در 7 روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت حمایت می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال حمایت‌ها می‌باشد. کلیه حمایت‌‌‏های ثبت شده در سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن به وسیله ارسال کد حمایت از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن همواره در ثبت حمایت‌ها و ارائه‌ی اسناد شفافیت مالی، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. سامانه حمایت مالی از جریان تدبر در قرآن مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف جذب حمایت در پروژه‌ی جدید، اقدام و جذب حمابت را متوقف کند و کلیه حمایت‏های ثبت شده قبل از توقف جذب، پردازش و ثبت می‌‏شود.